Pakalpojumi

Konsultācijas, grupu un individuālās nodarbības, meistarklases, radošās darbnīcas, garīgās prakses, semināri, online kursi – izpratnei, piepildījumam, psihoemocionālajai veselībai un garīgajai izaugsmei. Tas viss – ērtās un gaišās telpās Rīgas centrā, Čaka ielā 91-6 (pretī Ziedoņdārzam), kā arī virtuālajā telpā tiešsaistes pasākumu un online kursu formātā.

idärto | Holistic Center darbojas psihologi, psihoterapeiti, terapijas speciālisti, kouči, garīgo prakšu un radošo meistarklašu pasniedzēji – dažādu jomu speciālisti, kuri pārzina metodes darbam ar cilvēka prātu, psihi, ķermeni, garu un citām komponentēm. Viņi ir pavadoņi un atbalsta personas cilvēka iekšējā darbā, kas ved pretī dziļai būšanai, psihiskajai veselībai, emocionālam līdzsvaram, un patiesai saskarei ar garīguma dimensijām.

 

Pieteikšanās

Pieteikties konsultācijām un grupu nodarbībām iespējams, rakstot uz e-pastu info@idarto.com, vai pa tālruni +371 25629847 (SMS, WhatsApp), vai arī sekojot norādēm pie katra individuāla pakalpojuma un/vai speciālista apraksta.

Sadarbības

Visi speciālisti ir pieejami izbraukuma semināriem, vieslekcijām un darba grupu organizēšanai par aktuālām psiholoģijas un/vai personālvadības tēmām organizācijās (darba vietās, veselības centros, klīnikās un citur). Par detalizētāku informāciju sazinieties personīgi!

Cenrādis

Individuālās sesijas

Dalība grupu nodarbībās

Pakalpojumu atcelšanas politika

Individuālās sesijas

Pakalpojuma atcelšanas vai plānotā laika pārcelšanas gadījumā speciālists par neierašanos jābrīdina ne vēlāk kā 48 stundas pirms. Ja sesija tiek atcelta vēlāk, nekā 48 stundas pirms plānotās konsultācijas, klientam ir jāsedz pilna maksa par rezervēto speciālista laiku.

Grupu nodarbības

Dalība atvērtajās grupu nodarbībās tiek rezervēta veicot priekšapmaksu vietnē http://courses.idarto.com. Vietu skaits klātienes nodarbībās ir ierobežots, un pieteikšanās grupām tiek slēgta līdz ar maksimālā dalībnieku skaita sasniegšanu. Gadījumā, ja persona, kas rezervējusi dalību nodarbībā, neierodas vai atceļ savu dalību, nauda par iegādāto pasākuma biļeti netiek atgriezta.

Piesakoties dalībai slēgtās grupās, dalībnieks apņemas apmeklēt visas ciklā paredzētās nodarbības un veikt apmaksu par pilnu nodarbību ciklu. Sīkāku informāciju iespējams saņemt, vēršoties ar jautājumiem pie nodarbību vadītājiem.

(Visited 1  695 times, 1 visits today)